Характеристики:

Колекція
Noi Creiamo 
Розміри
130 x 60 cm 

Поділитися:

Декоративна панель Pintdecor Noi Creiamo Lieve P4412

Інші товари колекції Noi Creiamo:

  • Годинник Pintdecor Noi Creiamo Minuti Secondi P3300 Pintdecor
  • Годинник Pintdecor Noi Creiamo Sunny Silver P4804 Pintdecor
  • Книжкова полиця Pintdecor Noi Creiamo Grey Home P4856 Pintdecor
  • Декоративна панель Pintdecor Noi Creiamo Maternita con Farfalle P4740 Pintdecor
  • Декоративна панель Pintdecor Noi Creiamo Solar Storm White P4532 Pintdecor

Інші товари виробника:

  • Декоративна панель Pintdecor Noi Creiamo Orme P4618 Pintdecor
  • Декоративна панель Pintdecor Noi Creiamo Solar Storm P4536 Pintdecor
  • Декоративна панель Pintdecor Noi Creiamo Solar Storm Grey P4531 Pintdecor
  • Декоративна панель Pintdecor Noi Creiamo All Star P4756 Pintdecor